Survival

Stavěj, vynalézej, bojuj a buď nejlepší!

V našem survivalu máš neomezené možnosti, kromě toho také slimefunové stroje a itemy, tvoje stavy ochrání residence a pokud se ti něco nedostává, tak si to dokup v shopu. A máme toho ještě spoustu!

previous arrow
next arrow
Slider

Co je to Survival? Survival je původní styl hraní Minecraftu, který určitě všichni znáte. My ho máme ještě trošku vylepšený….

Odměny: StibiMince na Survivalu můžeš získat pomocí práce, prodáváním předmětů a surovin, hádáním slov v chatu nebo třeba stavěním a prodáváním staveb ostatním hráčům!

Funkce: Každý na našem Survivalu může kromě klasických funkcí jako teleport (/tpa [JmenoHrace]), nastavení, smazání nebo teleportování se domů (/sethome, /delhome, /home) také nakupovat a prodávat v obchodě (/shop), teleportovat se na náhodné místo (/rtp) zvolit si práci (/jobs browse), prodávat věci hráčům nebo je dát do dražby (/ca help nebo /ah). Samozřejmě si nezapomeň udělat residenci (/res auto). Mimo jiné disponujeme také slimefunem, díky němu si můžeš vyrobit úžasné zbraně, brnění a mnoho dalšího. Také si můžeš pěstovat ovoce a zeleninu, a dělat z nich džusy a nebo dokonce koláče nebo hamburgery!

Residence: Abys ochránil svůj majetek, můžeš si vytvořit residenci. Nejjendnoduší je vytvořit si residenci automaticky (/res auto [JmenoResidence]). Druhý způsob je zadáním počtu bloků X, Y a Z na obě strany od bloku, kde právě stojíš (Pokud má být residence celkem 100 bloků dlouhá, zadej 50) pomocí příkazu (/res select [X] [Y] [Z]) a pokud jsi s výběrem spokojen, vytvoř residenci (/res create [JmenoResidence]). Poslední možnost je vybrání residence pomocí tyčky, pravým kliknutím na horní levý roh a levým kliknutím na pravý spodní roh. Poté opět vytvoř residenci (/res create [JmenoResidence])

Pokud chceš dát někomu práva stavět a ničit bloky, pozžívat chestky nebo zabíjet zvířata v residenci, použij (/res padd [JmenoHrace]). Pokud je chceš naopak někomu odebrat, použij (/res pdel [JmenoHrace])

 Residenci můžeš také přejmenovat (/res rename [NoveJmeno]

Pokud chceš v residenci něco nastavit (/res set) a najdi si nastavení, které potřebuješ upravit.

Residenci můžeš také smazat a to přes (/res remove [JmenoResidence]) a pak své rozhodnutí potvrď (/res confirm)

Slimefun: Používání slimefunu může vypadat složitě, ale když zjistíš jak na to, je to úplně jednoduché.

1. Získání Slimefun Guide – Průvodce slimefunem. Toho jsi sice na začátku dostal, ale pokud jsi ho zahodil, můžeš ho získat pomocí příkazu (/sf guide)

2. Všechny stroje i předměty ve slimefunu si musíš nejdříve odemknout a to stojí spoustu xp levelů! Pokud chceš pracovat rychle a efektivně tak si nejprve odemkni aspoň dva řádky z kategorie Stroje (Machines Tier I.). Odemykat jednotlivé položky můžeš kliknutím na ně


3. Když máš odemknuto, začni stroje stavět. Plánek stroje uvidíš, když klikneš na daný stroj klikneš v slimefun guide.

4. Jakmile máš postaveno (Doporučuji alespoň první nebo i druhý řádek), můžeš se pustit do vyrábění! Najdi si svůj vysněnou věc, odemkni si ji a klikni na ni. Klikáním na jednotlivé součástky je odemykej a vyráběj, jak je ukázáno na obrázku!

Práce: Díky práci si můžeš vydělat spoustu StibiMincí a xp a není to vůbec složité! Stačí si pouze vybrat práci, buď přes panáčka na Spawnu, nebo pomocí příkazu (/jobs browse). Když klikneš na ikonku práce levým tlačítkem, zjistíš kolik StibiMincí a XP získáš za jakou činnost. Pokud klikneš pravým tlačítkem, začneš pracovat! Naráz můžeš mít dokonce tři práce! Pokud chceš přestat v určité práci, použij příkaz (/jobs leave [jméno práce]).

Aukce: Pokud máš nějaký předmět, který bys chtěl prodat nějakému jinému hráči, nebo ho dát do dražby, můžeš použít tuto funkci! Prodávat předměty, které máš v ruce můžeš přes (/ca sell [CENA] [POČET]). Tento předmět, pokud si ho někdo dříve nekoupí, bude vystaven 7 dnů. Do dražby, která trvá 15 minut, můžeš vložit předměty z ruky pomocí (/ca sell [CENA] [POČET]).

Předměty, které prodávají ostatní hráči můžeš koupit, přes příkaz (/ah) nebo kliknutím panáčka na Spawnu! Pokud se chceš zapojit do aukce, klikni na SlimeBall dole vpravo. Pokud budeš chtít přihazovat, musíš napsat celou částku, za kterou chceš daný předmět koupit, ne jen kolik chceš dát navíc! Věci, které si nikdo nekoupil nebo naopak předměty tebou koupené získáš, když klikneš na Plesnivou bramboru.

Obchod: Pokud se ti nedostává nebo máš přebytek nějakých bloků nebo surovin, můžeš je dokoupit nebo prodat v obchodě. Ten si můžeš otevřít pomocí (/shop) nebo přes panáčka na Spawnu. Vyber si kategorii a předmět, který chceš koupit. Pokud na něj klikneš levým, budeš nakupovat. Pokud klikneš pravým tlačítkem, budeš prodávat.

Výhody pro Prémiové ranky: Na Survivalu mají všechny Premiové ranky spoustu výhod. Všechny uvedeny > zde <. Mezi ty nejlepší patří určitě vetší residence, které se zvětšují spolu s lepším rankem, létaní (/fly) pro Lordy nebo dokonce trochu omezený Creative (/gmc) pro PRO+!